Kontaktujte nás

Realizace: +420 251 625 761
Projekce: +420 241 413 334
Hlášení poruch: +420 605 385 645
Žádosti o vyjádření k VO: vo@elektrostika.cz

Sídlo společnosti

ELEKTROŠTIKA, s.r.o.
U Družstva Ideál 1283/13
140 00 Praha 4 – Nusle

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice:

Hlavní náplň práce pracovníka inženýrinku

Projektujeme sítě nízkého napětí i vysokého napětí, tj. zemní kabelové a venkovní sítě (distribuční i nedistribuční), trafostanice (distribuční i velkoodběratelské), veřejné osvětlení – vše dle aktuální legislativy v rozsahu územního/stavebního řízení a realizace. Tyto projektové práce provádíme včetně kompletní inženýrské činnosti a včetně získání potřebných povolení pro stavbu. Naši pracovníci mají k dispozici moderní vybavení (průběžně obnovované), díky kterému jsou schopni rychle a efektivně vytvořit kvalitní a přehlednou projektovou dokumentaci.

Práce pracovníka inženýrinku tedy spočívá:

  • projednání a následné odsouhlasení projektu, tj. v součinnosti s projektantem získání souhlasů orgánů státní správy, správců sítí a majetkoprávní projednání
  • práce nejenom v kanceláři (psaní dopisů a smluv dle vzorů, telefonické projednávání, kompletování projektových dokumentací), ale občas i v terénu (získávání podkladů pro projektanta, jednání s vlastníky, jednání přímo na příslušných úřadech, pošta, katastr nemovitostí)
  • vkladování věcných břemen (po realizaci staveb) do katastru nemovitostí a s tím spojené veškeré činnosti (od uzavření smlouvy, přes její vklad na KN, zajištění výplaty náhrad za VB, až po kompletaci celé zakázky, její předání investorovi a archivaci pro interní potřebu)
  • celkově se jedná o zcela samostatnou administrativní činnost (nikoliv asistenční, nejedná se o pozici ani asistentky, ani sekretářky)

Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti a dovednosti byste měl(a) mít?

  • střední školu s maturitou
  • znalost PC – internet, Word, Exel
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu získávání nových znalostí potřebných pro tuto práci, jako jsou všeobecné znalosti energetického zákona a stavebního zákona a dalších
  • flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, důslednost, aktivní přístup a loajalitu
  • profesionální vystupování, dobrou komunikativnost a výřečnost, příjemné vystupování a řádnou reprezentaci firmy

Výhodou bude, pokud budete umět (znát, mít):

  • praxe v oboru
  • organizační a komunikační schopnosti
  • zájem o sebevzdělávání
  • všeobecné znalosti energetického zákona, stavebního zákona, katastrálního a dalších
  • určité technické cítění / založení

Co nabízíme?

  • záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců a na dobrých mezilidských vztazích, potřebám našich zaměstnanců nasloucháme a snažíme se jim v rámci možností vyjít vstříc
  • příjemné pracovní prostředí, dobrý pracovní kolektiv = „rodinné prostředí“
  • začátek flexibilně od 7.00 do 8.00 hod. ranní, případné přesčasy je možné proplatit nebo vybrat jako náhradní volno (možnost napracovat si hodiny)
  • možnost občasné práce z domova
  • 3 dny zdravotního volna / rok
  • mzdu odpovídající přístupu k práci a dosaženým výsledkům
  • odměny/prémie závislé na konkrétním výsledku každého pracovníka a celého odd. Projekce
  • PC vybavení pro práci projektanta, které se pravidelně obnovuje a modernizuje
  • stravné za každý odpracovaný pracovní den (do výplaty)
  • příspěvek na MHD (proplacení ročního kuponu PID)
  • příspěvek na penzijní fond ve výši 3% z platu (po zkušební době)
  • pojistka odpovědnosti za škody způsobené zaměstnancem (tzv. pojistka na blbost)
  • velmi výhodné volací tarify (T-mobile) i pro neomezený počet Vašich blízkých
  • vzdělávací kurzy, školení (včetně pravidelné obnovy osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb §6 a §10)
  • možnost příspěvku na vzdělávání (dle charakteru až do výše 100%)
  • možnost výhodné firemní půjčky
  • možnost výhodného zapůjčení firemní techniky
  • možnost zajištění ubytování (cenově výhodné)
  • firemní akce

Nástup: nejlépe IHNED, popřípadě dohodou

Hlavní náplň práce projektanta
Projektujeme sítě nízkého napětí i vysokého napětí, tj. zemní kabelové a venkovní sítě (distribuční i nedistribuční), trafostanice (distribuční i  velkoodběratelské), veřejné osvětlení – vše dle aktuální legislativy v rozsahu územního/stavebního řízení a realizace. Tyto projektové práce provádíme včetně kompletní inženýrské činnosti a včetně získání potřebných povolení pro stavbu. Naši pracovníci mají k dispozici moderní vybavení (průběžně  obnovované), díky kterému jsou schopni rychle a efektivně vytvořit kvalitní a přehlednou projektovou dokumentaci.

Práce projektanta tedy spočívá:

  • V návrhu elektro zařízení, vypracování projektu včetně všech jeho částí, odsouhlasení projektu, v součinnosti s inženýrinkem.
  • Získání souhlasů orgánů státní správy, správců sítí a majetkoprávní projednání, v součinnosti s inženýrinkem.
  • Po projednání pak kompletace projektu, předání investorovi a následná
    archivace.

Předpokladem projektanta pro tento rozsah projektování jsou znalosti (nebo jejich postupné získání) z energetického zákona a stavebního zákona a dále zákonů s tím souvisejících.

Zpracování projektů je prováděno v programech AutoCAD nebo Microstation, Word, Excel a dále v různých programech pro rozpočtování a výpočtů návrhu sítě.

Okrajově projektant vyhotovuje také zákresy skutečných provedení a pro distribuční společnosti pak digitální zákresy skutečných stavů dle jejich jednotlivých platných metodik.

  • minimálně střední průmyslovou školu elektrotechnickou (silnoproud)
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb §6 (u absolventů stačí §5)
  • znalost PC – Autocad (eventuálně Microstation), internet, Word, Excel
  • flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, důslednost, aktivní  přístup a loajalitu
  • profesionální vystupování a řádnou reprezentaci firmy

  • praxe v oboru min. 3 roky
  • platná vyhláška 50/1978 Sb §10
  • autorizace ČKAIT

  • záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců a na dobrých mezilidských
    vztazích, potřebám našich zaměstnanců nasloucháme a snažíme se jim v rámci
    možností vyjít vstříc
  • začátek flexibilně od 7.00 do 8.00 hod. ranní, případné přesčasy je možné
    proplatit nebo vybrat jako náhradní volno (možnost napracovat si hodiny)
  • možnost občasné práce z domova
  • 3 dny zdravotního volna / rok
  • odměny/prémie závislé na konkrétním výsledku každého pracovníka a celého
    odd. Projekce
  • stravné za každý odpracovaný pracovní den (do výplaty)
  • příspěvek na MHD (proplacení ročního kuponu PID)
  • příspěvek na penzijní fond ve výši 3% z platu (po zkušební době)
  • pojistka odpovědnosti za škody způsobené zaměstnancem (tzv. pojistka na
    blbost)
  • velmi výhodné volací tarify (T-mobile) i pro neomezený počet Vašich
    blízkých
  • vzdělávací kurzy, školení (včetně pravidelné obnovy osvědčení dle vyhlášky
    50/1978 Sb §6 a §10)
  • možnost zajištění ubytování (cenově výhodné)

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis na e-mail: nicova@elektrostika.cz

Nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +420 731 549 638

Hlavní náplň práce elektromontéra

  • montáž kabelových a venkovních vedení NN, VN
  • montáž rozvodných a transformačních stanic apod.
  • montáž a opravy veřejného osvětlení

Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít?

  • vyučení v oboru elektro
  • schopnost pracovat ve výškách a venkovním prostředí
  • flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, důslednost, aktivní přístup a loajalitu

  • osvědčení vyhl. 50/78 Sb. nebo NV 194/2022 Sb – § 5 a výše
  • praxe v oboru vítána, ale uvítáme i absolventy
  • certifikáty a odborná školení
  • řidičský průkaz sk.B a výše

  • dobré finanční ohodnocení
  • roční odměny
  • možnost zajištění levného ubytování
  • firemní telefon i pro soukromé účely
  • příspěvek na dopravu
  • příjemné pracovní prostředí, dobrý pracovní kolektiv, moderní pracovní vybavení
  • příspěvek na penzijní připojištění/soukromé životní pojištění
  • řidičské a vzdělávací kurzy, odborná školení (včetně pravidelné obnovy osvědčení dle vyhlášky NV 194/2022 Sb)

Nástup: nejlépe IHNED, popřípadě dohodou

Kontakt: hercik@elektrostika.cz, 775 699 678